Facebook

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: (#10) To use "Page Public Content Access", your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook.

Moje kšiltovka ze "zlaté" olympiády 1996 v Atlantě a řada dalších sběratelských kousků od kolegů sportovců je k mání v dražbě a výtěžek jde na dobrou věc 👍 Neváhejte, vybírejte, pomozte! Diky 💙A je to tady!

V této aukci máte možnost získat dresy a další sportovní náčiní od předních českých sportovců nebo sportovců, kteří v Čechách dlouho působili.

Výtěžek celé aukce putuje do Klubu nemocných cystickou fibrózou, z. s. (www.klubcf.cz), která vybrané peníze využije na nákup přístrojů SIMEOX určených na odhlenění. (Pro více informací navštivte www.zalepsinadech.cz.)

Všem sportovcům moc děkujeme za dary a podporu. Přejeme, abyste neztráceli dech a drželo se vás fyzické i psychické zdraví.

Pravidla aukce:
Aukce začíná 10. dubna 2020 a končí 30. dubna 2020 v 18:00. Draží se pouze na našem facebooku. Minimální příhoz je 200 Kč. Předmět získá ten, jehož přihozená částka byla v danou chvíli nejvyšší ( 30. dubna 2020 v 18:00). Ke každému poslednímu příhozu se připočítají 2 minuty, aby ostatní měli dost času zareagovat. Předmět tedy vydraží poslední přihazující po uplynutí dvou minut. Všichni úspěšní dražitelé budou bezprostředně kontaktováni.
... See MoreSee Less

View on Facebook

S Amálkou na Radiožurnálu za 5 minut 🙂 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Střelecký ostrov dnes - akce Prague City Swim.
Plavali profíci i amatéři, taky pacienti a jejich týmy, obrovský respekt všem, včetně úžasných organizátorů! 👍
Pošmourný den plný odhodlání, vůle, sounáležitosti a hlavně milých setkání, mimo jiné s Vladimír Mikuláš.
Jste skvělí, a já děkuju za to, že jsem tam mohla být 💙
... See MoreSee Less

View on Facebook

Tak jsem se dnes stala kmotrou 😊
Představuji vám Edu - je to kluk, jsou mu 3 měsíce a protože je to šikula, ode dneška už bude plavat i velkém bazénu. Navštívit ho můžete v pražské ZOO 💙
... See MoreSee Less

View on Facebook

Léto s pádlem v ruce....čtyřikrát jinak, vždy s 💙 k vodě 👍☀ ... See MoreSee Less

View on Facebook

Tohle JE na zápis do historie! Mistryně Evropy dospělých, mistryně Evropy U23, mistryně Evropy juniorek, mistryně světa U23, mistryně světa juniorek - 🥇🥇🥇🥇🥇! České kajakářky prostě letos zatím v nejvýznamnějších mezinárodních soutěžích kralují 👍.
Obrovskou gratulaci si zaslouží Amy Hilgertová, Tereza Fišerová / canoe slalom athlete, @Kačka Beková a Antonie Galušková - Canoe Slalom Athlete, holky, jste skvělé 👏
A pozor, vrchol sezóny, mistrovství světa dospělých, je ještě před námi!
... See MoreSee Less

View on Facebook

Vše nejlepší k narozeninám a díky, Mistře!
Karel Gott
... See MoreSee Less

View on Facebook

Nečekala jsem, že budu za sport ještě sbírat nějaká ocenění, navíc ve vodním slalomu o rekordy nikdy nešlo...Takže mne pozvání od agentury Agentura Dobrý den do Pelhřimova docela překvapilo. Ale byl to moc fajn večer, včetně setkání a společné ocenění s Václav Chalupa. Takže díky organizátorům 🙂 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Někdo v tom má pořád zmatek, takže - Amálka je sice "jenom" moje neteř, ale radost máme velikou! Gratuluji a hodně štěstí do zbývajících závodů sezóny 👍 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Ahoooj! Loučení se zimou a lyžařskou sezónou proběhlo na jedničku - sluníčko, manšestr, panoramata... ☀ ⛷ 👌
Teď už ale vyhlížím jaro 😉
... See MoreSee Less

View on Facebook